Featured pages:

5 Paprasti Mitybos Patarimai Sveiko Gyvenimo

medicinos, sveikata, sveikatos prieži?ros

© 2017 Rodale Inc. Ne dauginimo, perdavimo ar ekranas yra leidžiama be raštiško leidimus Rodale Inc.

Vitaminas D dažnai vadinamas saulės vitaminu", nes mūsų organų pakankamai, kai mes esame, saulės, už 30 ar 40 minučių kiekvieną dieną. Bet kaip mes dažnai linksta link vidaus veikla žiemos metu, mes esame ne saulė gana pakankamai laiko gauti Vitamino D, mes turime. Štai kodėl dauguma vyrų ir moterų Amerikoje yra Vitamino D trūkumu. Paprašyti savo paslaugų teikėjo, jei galėtumėte pasinaudoti Vitaminu D papildyti; tai gali pagerinti jūsų kaulus ir imuninę sistemą bei pagerinti savo mityba!

Iš saldžių gėrimų pusryčių, tai sunku pabėgti nuo saldaus maisto.

Dažnai cukrus yra paslėptas konservuotų prekes arba iš anksto supakuotų maisto produktų, ar net maisto produktų, mes manau, kad yra sveiki už mus, pvz., vaisių sultis. Vidutinis žmogus užima apie 22 šaukštelių cukraus, kiekvieną dieną. Pagal Amerikos Širdies Asociacijos kasdien tikslas turėtų būti ne daugiau kaip šeši lygio arbatinis šaukštelis moterys ir devyni vyrai—tai ir maisto, ir gėrimų, derinama.


Goji Cream

Šiandien taikymo ekonomikoje tech-atjautība galutiniams vartotojams, padidinti klientų paklausą, programų ir paslaugų, ir sprogimo Interneto prijungtų prietaisų verčia JĮ ir verslo lyderiai iš naujo išradinėti savo požiūrį į IT saugumą. Trumpai tariant, saugumo turi vystytis iš jos riba ir apsaugoti" fondas į išlaisvinti ir suteikti" ateities. Dėmesio pamainomis nuo požiūrio ribotą prieigą turintiems daug apribojimų strategija, kuri naudoja didelio poveikio technologijų (pvz., taikomojo programavimo sąsajos (API), dviejų veiksnių autentifikavimas ir bring-your-own-tapatybė), kad naujų verslo naujoves ir galimybes.

Be abejo, mes visi padaryti, tai jau...
bet jei ne, įsitikinkite, kad jums pakeisti savo lemputės per kompaktines dienos šviesos lemputes (Cfl). Taip, jie yra brangesni pirkti, bet jie pranešė, naudoti ¼ energijos ir praėjusių metų ilgiau nei tradicinių gaubliai. Perjungimo jūsų lemputes eina ilgą kelią, siekiant sumažinti energijos suvartojimą..

., kuris, žinoma, taip pat taupo jūsų pinigus! Kompaktinės fluorescencinės lempos yra dar vienas dalykas, kurį tikrai turėtų būti perdirbti per daug, nes jie yra gyvsidabrio. Ir kas dar geriau, nei perjungimo savo lemputės, per...sukant juos išjungti! Atidaryti užuolaidas ir leiskite natūralios šviesos dienos metu.

Sveika nėra programos, produkto ar kvailai, naujos treniruotės. Tai gyvenimo būdas ir supratimas, kad yra sveikas ar ne dalykas. Tai nėra kažkas, ką išmatuoti, apskaičiuoti, ar galvoti apie tai. Sveiki žmonės nemato būdamas geros sveikatos, kaip namų ruoša ar sąrašą, ką galima ir negalima. Sveika tiesiog yra. Tik kaip lengvas uždavinys išleisti kelnes ant ryto, kad, kaip sveikiems žmonėms gyventi sveiką gyvenimo būdą. Visa tai prasideda nuo idėjos.